JMK063ABJ105MP-F
Partnumber:
JMK063ABJ105MP-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R