JMK105B7474KVHF
Partnumber:
JMK105B7474KVHF
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R