JMK212AB7106KGHT
Partnumber:
JMK212AB7106KGHT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R