JMK212BJ475KG-T
Partnumber:
JMK212BJ475KG-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C