JMK316ABJ107ML-T
Partnumber:
JMK316ABJ107ML-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R