JNCW016A0R41Z
Partnumber:
JNCW016A0R41Z
Manufacturer:
General Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 28V 16A 9-Pin Half-Brick