JPRH1205-470M
Partnumber:
JPRH1205-470M
Manufacturer:
JANTEK Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1.8A 75mOhm DCR T/R