JRW040A0A1-H
Partnumber:
JRW040A0A1-H
Manufacturer:
ABB
products.category:
MODULES
Availability:
10003 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 40A 8-Pin Half-Brick