JSM1-12V-5
Partnumber:
JSM1-12V-5
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
993 in stock
SKU:
JSM1-12V-5
Package
Power Relay 12VDC 15A SPDT(22x16x16.4)mm THT Automotive