JST06K-800BW
Partnumber:
JST06K-800BW
Manufacturer:
Jiangsu JieJie Microelectronics Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
4 Quadrant Logic Level TRIAC, 800V V(DRM), 6A I(T)RMS, TO-252