JTF1548S3V3
Partnumber:
JTF1548S3V3
Manufacturer:
XP Power
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 4A 15W 8-Pin DIP