JTK2024S15
Partnumber:
JTK2024S15
Manufacturer:
XP Power
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1.33A 15W 6-Pin