JTN1AG-PA-F-DC24V
Partnumber:
JTN1AG-PA-F-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(31.9x26.9x20.2)mm THT