JTOS-1650+
Partnumber:
JTOS-1650+
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VCO 1200MHz to 1650MHz 12V 14-Pin Case BK-377 SMD