JW1FSN-DC24V
Partnumber:
JW1FSN-DC24V
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1238 in stock
SKU:
JW1FSN-DC24V
Package
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V