JW200S52R5
Partnumber:
JW200S52R5
Manufacturer:
General Electric
products.category:
MODULES
Availability:
1362 in stock
SKU:
JW200S52R5
Package
Module DC-DC 1-OUT 52.5V 3.81A 200W