K4EB-24V-1
Partnumber:
K4EB-24V-1
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 2A 4PDT(29.4x19x30)mm Plug-In