K80E08K3
Partnumber:
K80E08K3
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 60V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-220