K85X-AD-15S-BRJ
Partnumber:
K85X-AD-15S-BRJ
Manufacturer:
Kycon
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port