KA278R51
Partnumber:
KA278R51
Manufacturer:
onsemi
products.category:
MODULES
Availability:
481 in stock
SKU:
KA278R51
Package
LDO Regulator Pos 5.1V 2A 4-Pin(4+Tab) TO-220F