KA378R33
Partnumber:
KA378R33
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
770000 in stock
SKU:
KA378R33
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 3A 4-Pin(4+Tab) TO-220F