KA78L18AZ
Partnumber:
KA78L18AZ
Manufacturer:
ON/FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
473 in stock
SKU:
KA78L18AZ
Package
Standard Regulator Pos 18V 0.1A 3-Pin TO-92R