KB02KW01-5D24-JD
Partnumber:
KB02KW01-5D24-JD
Manufacturer:
NKK Switches
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Indicators 24VDC 10mA LED Round Solder Lug Panel Mount with Threads