KBPC25-10
Partnumber:
KBPC25-10
Manufacturer:
CERAMATE/SEP/HY/MDD/Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
959 in stock
SKU:
KBPC25-10
Package
Bridge Rectifier Diode, 1 Phase, 25A, 1000V V(RRM), Silicon