KC2520B40.0000C10E00
Partnumber:
KC2520B40.0000C10E00
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R