KC2520C25.0000C1LE
Partnumber:
KC2520C25.0000C1LE
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 25MHz ±15ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R