KC2520C40.0000C1LE00
Partnumber:
KC2520C40.0000C1LE00
Manufacturer:
Kyocera/AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 40MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin Mini-CSMD