KC2520K25.0000C1GE00
Partnumber:
KC2520K25.0000C1GE00
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R