KC3225A50.0000C30E00
Partnumber:
KC3225A50.0000C30E00
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R