KC7050A40.0000C50D00
Partnumber:
KC7050A40.0000C50D00
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 50pF CMOS 55% 5V 4-Pin Mini-CSMD T/R