KF12N60F
Partnumber:
KF12N60F
Manufacturer:
KEC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1406 in stock
SKU:
KF12N60F
Package
Power Field-Effect Transistor, 12A I(D), 600V, 0.6ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor