Partnumber: KF33BDT-TR
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1788 in stock
SKU: KF33BDT-TR
decrease increase
Package LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R