KHAU-17A11-120
Partnumber:
KHAU-17A11-120
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
869 in stock
SKU:
KHAU-17A11-120
Package
Power Relay 120VAC 2.5A 4PDT(28.2x21.8x32.5)mm Socket