KHS-17D12-24
Partnumber:
KHS-17D12-24
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
SKU:
KHS-17D12-24
Package
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 5A 4PDT(23.11x29.36x32.54)mm Socket General Purpose Relay