KIA278R15PI
Partnumber:
KIA278R15PI
Manufacturer:
KEC Group
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1289 in stock
SKU:
KIA278R15PI
Package
LDO Regulator Pos 15V 2A 4-Pin(4+Tab) TO-220IS