KIA378R12PI
Partnumber:
KIA378R12PI
Manufacturer:
KEC Group
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1320 in stock
SKU:
KIA378R12PI
Package
LDO Regulator Pos 12V 3A 4-Pin(4+Tab) TO-220IS