KIA78R33PI
Partnumber:
KIA78R33PI
Manufacturer:
KEC Group
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1129 in stock
SKU:
KIA78R33PI
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(4+Tab) TO-220IS(4)