KID65001AF
Partnumber:
KID65001AF
Manufacturer:
KEC GROUP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
969 in stock
SKU:
KID65001AF
Package
TRANS DARLINGTON NPN 50V 0.5A 16-PIN FLP