KID65004AF
Partnumber:
KID65004AF
Manufacturer:
KEC Group
products.category:
IC CHIPS
Availability:
891 in stock
SKU:
KID65004AF
Package
Trans Darlington NPN 50V 0.5A 540mW 16-Pin FLP