KL731JTTE56NG
Partnumber:
KL731JTTE56NG
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.056uH 2% 200MHz 10Q-Factor 0.1A 4Ohm DCR 0603 Automotive T/R