KL732BTTE18NG
Partnumber:
KL732BTTE18NG
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.018uH 2% 500MHz 40Q-Factor 0.5A 1Ohm DCR 1206 Automotive T/R