KLZ2012NHR101LTD25
Partnumber:
KLZ2012NHR101LTD25
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Decoupling Circuit Shielded Multi-Layer 100uH 20% 2MHz Ferrite 0.14A 4.55Ohm DCR 0805 Automotive T/R