KMB050N60PA
Partnumber:
KMB050N60PA
Manufacturer:
KEC Group
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB