KMG25VB102M10X20LL
Partnumber:
KMG25VB102M10X20LL
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 0.265 Ohm 680mA 1000h 105°C