KMG50VB4R7M5X11LL
Partnumber:
KMG50VB4R7M5X11LL
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 42.319 Ohm 30mA 1000h 105°C