KMPC866PZP100A
Partnumber:
KMPC866PZP100A
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 0.18um 100MHz 3.3V 357-Pin BGA