KMZ1608BHR102CTD25
Partnumber:
KMZ1608BHR102CTD25
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Chip 1KOhm 25% 100MHz 0.3A 0.6Ohm DCR 0603 Automotive T/R