KNP100JR-73-51R
Partnumber:
KNP100JR-73-51R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 51 Ohm 5% 1W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL T/R