KPZ1608SHR121ATDH5
Partnumber:
KPZ1608SHR121ATDH5
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Chip 120Ohm 25% 100MHz 2A 0.045Ohm DCR 0603 Automotive T/R