KR-5R5H334-R
Partnumber:
KR-5R5H334-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1841 in stock
SKU:
KR-5R5H334-R
Package
Cap Supercap 0.33F 5.5V -20% to 80% (11.5 X 5.2mm) Radial Stacked Coin 10mm 50 Ohm 1000h 70°C Bag